Bramy garażowe Krispol

krispol-logoOferta firmy Krispol zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Daje ogromne możliwości, ograniczone właściwie tylko wyobraźnią kupującego. Dokładnie dopasujesz bramę garażową do okien, rolet i drzwi wejściowych.
Jeśli chcesz podkreślić indywidualny charakter twojego domu, skorzystaj z zaproponowanych przez nas detali dekoracyjnych.
Dzięki bogatej kolorystyce wszystkich produktów całość będzie idealnie dopasowana do potrzeb mieszkańców i niepowtarzalnego stylu budynku.

Bramy segmentowe

brama-krBrama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji. Wszystkie te warunki spełniają bramy firmy KRISPOL. Najchętniej wybierane rozwiązanie to bramy segmentowe. Sposób, w który działają daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe. Niemal nieograniczone możliwości wykończenia, pozwalają na tworzenie innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań. Bramy segmentowe dopasować można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych. Wysoki standard wykonania gwarantuje komfort bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną.

Bramy rolowane

brama_rollBramy rolowane to rozwiązanie konstrukcyjne pozwalające na montaż bramy w garażach, w których uzyskać chcemy maksymalną wolna przestrzeń bezpośrednio pod sufitem, w przypadku nietypowych garaży i pomieszczeń gospodarczych. Brama otwiera się pionowo w górę, a pancerz po zwinięciu znajduje się w skrzynce na zewnątrz lub wewnątrz garażu nad otworem wjazdowym.

Posted in Bramy garażowe.