Drzwi drewniane Art-Tom

arttom-logo
Firma ART-TOM powstała w 1992 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji drewnianych drzwi zewnętrznych. Ich produkty posiadają certyfikat CE, dopuszczający produkt do sprzedaży na terenie całej Unii Europejskiej.

Podstawowym surowcem do produkcji drzwi zewnętrznych wejściowych firmy Art-Tom jest drewno dębowe i meranti.

Drewno dębowe pozyskiwane jest z certyfikowanych upraw Polskich Lasów Państwowych. Drewno meranti pochodzi głównie z Malezji lub Indonezji. Otrzymany surowiec jest następnie selekcjonowany, przecierany i sezonowany. Przygotowany materiał o odpowiedniej wilgotności jest klejony warstwowo, nadając konstrukcji drzwi większą stabilność, a w konsekwencji przyczyniając się do zwiększenia szczelności drzwi.

Drzwi wejściowe z drewna meranti cechuje równa faktura z ciekawym usłojeniem. Drewno meranti często mylone z drewnem mahoniowym, jest jednak do niego zbliżone właściwościami i parametrami, a co najważniejsze nie posiada wad drewna iglastego takiej jak przeżywiczenie. Pokrycie lakierem uwypukla rysunek drewna nadając mu szlachetną powierzchnię.

Drzwi zewnętrzne z drewna dębowego cenione ze względu na trwałość i wytrzymałość. Symbol długowieczności, dostojeństwa i siły. Drewno dębowe charakteryzuje się ekskluzywnym wyglądem i wyraźnie większą gęstością.

Kupując drzwi Art-Tom zyskujesz:

  • Gwarancję producenta 24 miesiące
  • Jakość potwierdzoną certyfikatem CE
  • Okucia ROTO, SFS, GU
  • Szkło bezpieczne
  • Lakierowanie hydrodynamiczne


arttom1  arttom2

arttom3  arttom4

Posted in Drzwi.