Okna dachowe Velux

velux-logo
VELUX posiada fabryki w 11 krajach świata, w tym także i w Polsce. Pierwsza fabryka uruchomiła produkcję okien dachowych w 1998 r. w Gnieźnie, kolejna zaś powstała w 2003 r. w Namysłowie. Obecnie polskie fabryki są dużym eksporterem okien na rynek europejski, gdyż około ¾ ich produkcji trafia zagranicę. Spełniają one najwyższe kryteria jakościowe, dbałości o środowisko, a także bezpieczeństwa i higieny pracy, co potwierdzają certyfikaty ISO i OHSAS.

Okna dachowe z górnym otwieraniem

vel-gorne
Tylko VELUX oferuje okna dachowe z górnym otwieraniem. Ma to dwie istotne zalety:

  • łatwe otwieranie i zamykanie okna, nawet jeżeli bezpośrednio pod nim znajdują się meble;
  • okno jest niżej zamontowane, dzięki czemu można przez nie wyglądać stojąc i siedząc.

Taka wysokość montażu to również wygodny dostęp do rolet i wentylacji.

StandardStandard PlusPremium
GZL 1050
GLL_w180
Oryginalne okno dachowe VELUX wyposażone w unikalny uchwyt otwierający u góry jest dostarczane z wbudowaną wentylacją. Unowocześniony projekt umożliwia otwieranie i zamykanie jedną ręką. Nasze górnie otwierane okna pasują do każdego dachu.
Zalety: uchwyt otwierający u góry, zintegrowana wentylacja, filtr zatrzymujący kurz i owady, drewno laminowane
GLL 1055 / GLU 0055
118582_GLL_w180
Nasze nowe, zoptymalizowane energetycznie, otwieranie u góry okno dachowe zapewnia ciepło w domu i pozwala zużyć mniej energii. Dzięki nowemu, innowacyjnemu systemowi izolacji VELUX ThermoTechnology™ i dodatkowej uszczelce to okno ma doskonałe właściwości izolacyjne.
Zalety: uchwyt otwierający u góry, zintegrowana wentylacja, filtr zatrzymujący kurz i owady, Thermo Technology, dodatkowa uszczelka, szyba bezpieczna
GPL 3050/GPU 0050
GPL_GPU_okna_dachowe_180
Drewniane lub drewniano-poliuretanowe okna klapowo-obrotowe z szerokim kątem otwarcia zapewniają panoramiczny widok. Idealny wybór dla tych, którzy pragną doskonałego kontaktu z otoczeniem.
Polecane do dachów o małym kącie nachylenia. Zastosowana konstrukcja
ThermoTechnology™, zapewnia doskonałe parametry izolacyjne i gwarantuje ciepłe wnętrze, kiedy na zewnątrz panuje chłód.
Zalety: uchwyt otwierający u góry i aluminiowa klamka na dole, zintegrowana wentylacja, okno obrotowo-klapowe, filtr zatrzymujący kurz i owady, Thermo Technology, dodatkowa uszczelka, panoramiczny widok

Okna dachowe z dolnym otwieraniem

vel-dolne
Zalecane gdy potrzebne jest umieszczenie okna wyżej, na przykład z powodu wysokiej ścianki kolankowej. Dostępne z systemem wentylacji, który działa nawet przy zamkniętym oknie.

StandardStandard PlusPremium
GZL 1050 B
GZL_B_180x200
Polecamy to okno, w przypadku wysokiego montażu, na przykład z powodu ścianki kolankowej. Nowa, oferowana w standardzie 2-stopniowa wentylacja VELUX gwarantuje elastyczną wentylację, nawet gdy okno zamknięte.
Zalety: ocynkowana klamka na dole, dwustopniowa wentylacja, filtr zatrzymujący kurz i owady, drewno laminowane
GLL 1055 B
GLL_B_180x200
To nowe okno dachowe VELUX zostało zoptymalizowane energetycznie dzięki
innowacyjnym materiałom izolacyjnym, które zapewnią ciepłą i przytulną atmosferę, zużywając mniej energii.
Inne elementy to dodatkowa uszczelka zapewniająca szczelność powietrzną i laminowana szyba zwiększająca bezpieczeństwo. Nowa ocynkowana klamka na dole świetnie nadaje się do okien okien zamontowanych wysoko.
Zalety: ocynkowana klamka na dole, dwustopniowa wentylacja, filtr zatrzymujący kurz i owady, Thermo Technology, dodatkowa uszczelka, szyba bezpieczna
GPL 3050
GPL_180x200
Ciesz się nieograniczonym panoramicznym widokiem w mieszkaniu.
Okno obrotowo-klapowe daje możliwość wyboru sposobu otwierania.
To świetny wybór, jeśli chcesz dodatkowo zyskać rozległy widok i poczucie, że jesteś na wolnej przestrzeni.
Zalety: aluminiowa klamka na dole i uchwyt otwierający na górze, zintegrowana wentylacja, okno obrotowo-klapowe, filtr zatrzymujący kurz i owady, Thermo Technology, dodatkowa uszczelka, panoramiczny widok
Posted in Okna.