Drzwi tarasowe 2018-07-03T13:15:59+00:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to doskonały przykład nowoczesnych trendów architektonicznych, niepowtarzalnego stylu, najwyższej jakości, trwałości i wygody użytkowania.

DRZWI TARASOWE

Dzięki drzwiom tarasowym OKNOPLAST, zabezpieczysz swój dom przed stratami cieplnymi, hałasem i potencjalnymi włamywaczami, a przy tym – wpuścisz do domu jeszcze więcej naturalnego światła słonecznego, które rozświetli wnętrza, wpuści do nich więcej życia i powiększy je optycznie.

Drzwi tarasowe HST Premium

Szukasz drzwi o dużej szerokości, idącej w parze z maksymalnymi przeszkleniami? Doskonałym wyborem będą drzwi tarasowe HST Premium. To doskonałe połączenie nowoczesności z energooszczędnością oraz bezpieczeństwa z oryginalnym designem. Do tego, przy swoim wyjściu sięgającym nawet 6,5 m szerokości i ogromnym przeszkleniom, które zajmując całą powierzchnię od sufitu po podłogę, drzwi wprowadzą do wnętrza maksymalną ilość naturalnego i zdrowego światła. Pewnie myślisz, że ich wielkość idzie w parze z ogromnym ciężarem i trudnością w użytkowaniu? Nic bardziej mylnego – drzwi tarasowe HST Premium obsługiwane są z wykorzystaniem zaawansowanego systemu uchylno-przesuwnego, dzięki czemu ich otwieranie odbywa się praktycznie bez użycia siły.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Nowoczesna konstrukcja drzwi tarasowych HST zakłada znacznie większe przeszklenia i skrzydła prowadzone po dwóch niezależnych od siebie prowadnicach. To daje z jednej strony doskonałą i optymalną ilość zdrowego, naturalnego światła w pomieszczeniu, a z drugiej maksymalny komfort użytkowania, ponieważ drzwi obsługuje się z dziecinną łatwością i praktycznie bez użycia siły. Przy tym, drzwi okazują się tak samo skuteczne w większych i mniejszych domach, bo oferują wyjście o szerokości 2,9 m. HST są także gwarancją bezpieczeństwa – na Twoje życzenie możemy umieścić w nich dodatkowe, zaawansowane okucia antywyważeniowe klasy RC2, które uniemożliwią wizytę nieproszonym gościom.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z to doskonałe i niezwykle efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni do stworzenia wyjścia zarówno na taras, balkon, jak i do ogrodu. Do tego, przy wyjściu sięgającym 1,6 m. szerokości, drzwi obsługuje się z łatwością – to zasługa zaawansowanego systemu uchylno-przesuwnego oraz specjalnych okuć gwarantujących wygodę korzystania. Przy tym, dzięki dużym przeszkleniom, wnętrza nabiorą jeszcze więcej charakteru i światła. Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z oferują doskonałe i bardzo praktyczne rozwiązanie – zamontowanie dwustronnej klamki z wkładką na klucz, dzięki czemu drzwi tarasowe mogą pełnić rolę drzwi zewnętrznych. Dodatkowe zabezpieczenia w postaci nakładek z niezwykle wytrzymałego aluminium, dodają całości stylu i nowoczesnego designu.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

PSK Atrium sprawdzają się zarówno jako wyjście na niewielki balkon, jak i na ogromny i przestronny taras. To doskonałe i bardzo praktyczne, ponieważ przy maksymalnych przeszkleniach, które w nich wykorzystujemy, PSK Atrium rozjaśniają nawet najciemniejsze wnętrza, wpuszczając do nich więcej życia. Do tego, znajdziesz w nich nowoczesne uszczelnienia poprawiające poziom izolacyjności termicznej, udoskonalone progi, dzięki którym szansa na potknięcie zdecydowanie maleje i wyprofilowane klamki, które drzwiom tarasowym PSK Atrium przypisują jeszcze większą wygodę. To nie wszystko – PSK Atrium posiadają również cechy antywłamaniowe, dzięki którym Twój dom pozostanie bezpieczny, nawet podczas długiego wyjazdu na wakacje.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu