Okna 2018-07-03T13:14:43+00:00

Okna

W OKNOPLAST inspirujemy się nowoczesnymi, ale sprawdzonymi rozwiązaniami. Dzięki temu możemy tworzyć okna, które sprawdzają się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.

OKNA

Wszystkie modele okien tworzymy według w pełni autorskich projektów, dopilnowując ich jakości na każdym etapie produkcji. Dzięki temu, nasze okna cechują najwyższe wskaźnik energooszczędności, ekonomii użytkowania, trwałości i piękna.

Okno PIXEL

Podczas produkcji okien Pixel bierzemy pod uwagę tylko materiały najwyższej jakości. Dzięki temu, możesz być spokojny o ich trwałość – okna będą Ci służyć przez wiele lat. Do tego, dzięki szerszym ramom, pozbawionym zbędnych zaokrągleń, uzyskaliśmy jeszcze większe przeszklenia, które doskonale sprawdzą się w ciemniejszych pomieszczeniach. Nie musisz inwestować w sztuczne światło lamp – wystarczy, że zaufasz oknom Pixel, a promieni słonecznych w Twoim domu z pewnością nie zabraknie. Zwłaszcza, że testy dowiodły, że okna Pixel dostarczają do wnętrz domów naszych Klientów trzykrotnie większą ilość światła niż standardowe okna PCV. Warto im zaufać.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Okna Prolux to przepis na więcej światła we wnętrzach domu. Dlaczego? Ponieważ w tej stolarce wykorzystaliśmy w pełni autorską, oryginalną konstrukcję profilu, opartą wyłącznie na najlepszych materiałach. Skutkuje to znacznie większą powierzchnią szybową, która jest w stanie zapewnić więcej światła niż standardowe okna PCV – nawet o 22%! Przy tym, wyposażyliśmy je w nowoczesne uszczelki, umieszczone w narożach listwy przyszybwej, dzięki czemu okna Prolux zapewniają odpowiedni parametr izolacji termicznej. Prolux to doskonała funkcjonalność i komfort użytkowania – więcej naturalnego światła i brak strat cieplnych z pewnością pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Twoje rachunki za ogrzewanie stale rosną, systematycznie uszczuplając Twój budżet domowy? Mamy na to świetne rozwiązanie. Nie musisz wykosztowywać się na nowy piec i grzejniki – wystarczy, że postawisz na okna Winergetic Premium, wyposażone w nowoczesny pakiet szybowy i jeszcze trwalsze uszczelnienia, których nie pokona ani najbardziej mroźna zima ani najbardziej wietrzna jesień. Na szczęście, czasy niskiej jakości okien PCV, ze skłonnościami do rozszczelnień się skończyły. Winergetic Premium to zdecydowanie okna nowej generacji, zapewniające długoletnie użytkowanie. Przy tym, prezentują również stylowy design, który doda Twojemu domowi jeszcze więcej charakteru.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Wybierając okna kierujesz się ich trwałością i parametrami izolacji termicznej. To zdecydowanie ważne czynniki, jednak powinieneś kierować się również bezpieczeństwem – a to doskonale zapewniają okna Winergetic Premium Passive. To jeszcze lepszy, trzykomorowy pakiet szybowy, dodatkowe uszczelki i wzmocnione okucia, które ochronią Twój dom zarówno przed działaniem nieproszonych gości, jak i niekorzystnymi efektami silnego wiatru oraz deszczu. Wszystko to z charakterem i stylowym designem, który docenili najlepsi konstruktorzy. Zwłaszcza, że Winergetic Premium Passive doskonale sprawdzi się zarówno w większych domach jednorodzinnych i niewielkich mieszkaniach.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Interesuje Cię klasyczny wygląd okien, solidność wykonania i zrównoważone parametry techniczne? Doskonałym wyborem będą okna Koncept. Tworząc je, nasi projektanci skupili się na uniwersalności i to podejście doskonale się sprawdziło. Nasi Klienci zaufali oknom Koncept i trudno im się dziwić – to nowoczesny, minimalistyczny styl z parametrami technicznymi o optymalnej wartości. To w ten sposób okna Koncept zapewniają domowi zarówno atrakcyjną izolacyjność termiczną, akustyczną, bezpieczeństwo, jak i design zgodny ze współczesnymi trendami. Do tego duże przeszklenia i trwałe zabezpieczenia, odporne nawet na najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne i najbardziej zuchwałych włamywaczy.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu