Rolety 2018-07-03T13:16:54+00:00

Rolety

Nowoczesne rolety OKNOPLAST to dodatkowe wzmocnienie i zwiększenie parametrów Twoich okien – zwłaszcza poprawę izolacyjności termicznej i akustycznej.

ROLETY

Rolety OKNOPLAST sprawdzają się o każdej porze roku – latem ochronią wnętrze przed przegrzaniem, a zimą przed utratą ciepła. Przy tym, zachwycają swoim nowoczesnym designem, który pokochali nasi Klienci.

Rolety LUNA

Rolety doskonale radzą sobie z podstawowym zadaniem jakie przed nimi stoi – zdecydowanie zmniejszają straty cieplne domu. Ich skuteczność wynika już z samej budowy, opartej w całości na wysokogatunkowym aluminium, które sprawia, że pancerz rolet jest niezwykle trwały i odporny. To również zasługa sposobu i miejsca, w którym są montowane – na profilu okiennym będącym jednocześnie ich przedłużeniem. Dzięki temu rozwiązaniu rolety pokrywają całą dostępną powierzchnię i powstrzymują ciepło przed uciekaniem oraz chronią dom przed nawet największym chłodem. Przekonaj się, że rolety nie muszą być nudne!

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Rolety Sol Evolution to absolutny lider w dziedzinie niepowtarzalnego designu. To m.in. zasługa pięknego pancerza wykonanego w całości z najlepszej klasy aluminium oraz możliwości doboru do rolet swojego ulubionego koloru spośród naszej szerokiej palety barw. Dzięki temu możesz doskonale skomponować rolety z charakterem i wystrojem swojego domu. Do tego, dzięki trwałości rolet Sol Evolution, będziesz mógł cieszyć się nimi przed długie lata, a one same przetrzymają nawet najbardziej niekorzystne warunku pogodowe.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Zbyt duża ilość światłą słonecznego potrafi zmęczyć, dobrze o tym wiemy. Zastanawiasz się, jak można na to zaradzić? Mamy na to doskonałe rozwiązanie – nowoczesne rolety Sol, wyróżniające się wysoką szczelnością, która wynika z niezwykle trwałego, aluminiowego pancerza i sposobu montażu, polegającego na wykorzystaniu wnęki między oknami a ścianą domu. Jak działa całość? Roletami sterujesz za pomocą panelu zamontowanego przy oknie lub bezprzewodowym pilotem. Dzięki temu, możesz regulować ilość światła docierającą do Twojej sypialni bez wstawania z łóżka. Maksymalny komfort jest bliżej niż myślisz.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Chcesz podnieść poziom bezpieczeństwa swojego domu? Rolety Terra uodpornią go zarówno na nawet najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne, jak i ewentualne próby włamania. Solidność rolet Terra wynika z materiału, który użyliśmy przy ich produkcji – wysokogatunkowego aluminium, ale również ze sposobu montażu, polegającego na montowaniu rolet we wnęce między oknem a murem domu. W ten sposób rolety Terra pokrywają całą powierzchnię okien, a nowoczesne wieszaki blokujące, w które są wyposażone, uniemożliwiają podważenie pancerza przez potencjalnego włamywacza. Dzięki roletom Terra będziesz mógł spać spokojnie.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu